Sezon 2015/2016 rozpoczęty!!!

Rozgrywki ligowe i pucharowe zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie: okres zwiększonej pracy i przygotowania do nowego sezonu.

Pierwszy tydzień treningów był wielkim zastrzykiem wytrzymałościowym dla naszych zawodników, a wytężona praca ma dać efekty już w najbliższym meczu nowego sezonu z Żyrardowianką Żyrardów. Powroty po urlopach zazwyczaj bywają ciężkie, jednak głód gry, sprawia, że nasi zawodnicy przystępują do ćwiczeń z tzw. "bananem" na twarzy i głównie siłą woli pokonują kolejne bariery stawiane przez trenera.

Co prawda brakuje jeszcze kompletu kadry, gdyż niektórzy zawodnicy po ciężkim pierwszym sezonie dostali trochę więcej wolnego, jednak drużyna z każdym dniem staje się silniejsza. Nadal testowani są nowi zawodnicy, a i starzy pracują na to, by w pierwszym meczu wyjść w wyjściowej "11tce".

Warto również wspomnieć, że treningi z tego tygodnia to nie nasz pierwszy kontakt z piłką w tym sezonie! Zaproszenia na "Finał 8 ligi mistrzów" nie mogliśmy odrzucić i postanowiliśmy potraktować ten turniej o zaszczytne miano najgorszej drużyny w Polsce jako przedsezonowe przygotowania. "Niestety" wykazaliśmy się w tym turnieju i zajęliśmy ostatnie miejsce (wg organizatorów) pewnie wygrywając wszystkie mecze (zdobywając 16 bramek i tracąc 4), prócz jednego ze zwycięzcą całego turnieju, czyli Pogonią Wiskitki, która zyskała miano najgorszej drużyny w Polsce, z którą zmierzymy się jeszcze w pełnowymiarowym meczu towarzyskim przed tym sezonem.

Szykujemy się do sezonu, w którym emocji na pewno nie zabraknie! Czeka na nas miedzy innymi Wielka Bitwa o Brwinów w 4 kolejce B-klasy, czyli wielkie Derby Brwinowa i wiele innych ciekawych wydarzeń!!!

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań!!!