DERBY BRWINOWA!!!

Będzie to chyba nasza pierwsza zapowiedź w tak szerokim wydaniu, ale jak tu nie pisać o takim meczu. Pierwsze w naszej historii derby Brwinowa odbędą się już w tą niedzielę. Może jeszcze nie te Gran, ale przynajmniej te Poco, gdyż nasz mecz odbędzie się z udziałem drugiej drużyny BKSu Naprzód Brwinów.

Niestety nie znamy dyspozycji przeciwnika, ani nie możemy w 100% być pewnym, że mecz się odbędzie, gdyż przeciwnik w tym sezonie jeszcze nie rozegrał ani jednego meczu. Przedstawiciele Naprzodu zapewnili nas jednak, że na derby będą gotowi, co nas niezmiernie cieszy, bo zagrać w derbach to chyba marzenie każdego zawodnika, również amatorskiego.

Po raz pierwszy zagramy na „swoim” będąc gościem. Czekaliśmy na to aż 23 mecze, czyli troszkę więcej niż 2000 minut... Jest to zapewne jeden z pierwszych ważniejszych meczy w naszej historii, mimo iż zagrany w najniższej polskiej lidze – B-klasie.

Jako, że w poprzedniej kolejce pauzowaliśmy, mieliśmy aż 2 tygodnie na przygotowanie się do tego meczu i wypróbowanie nowych rozwiązań taktycznych szykowanych przez naszego trenera specjalnie na ten mecz, gdyż wcześniej stosowane rozwiązania taktyczne znane są naszym przeciwnikom chociażby z przedsezonowych meczy towarzyskich, z których zwycięsko wyszedł Ogień. Jednak meczom ligowym towarzyszą znacznie inne nastroje i spodziewamy się ciężkiej, wyrównanej walki o każde zielone źdźbło trawki.

Jako ciekawostka możemy powiedzieć, że pierwsze w historii derby Brwinowa odbędą się w rocznicę bitwy pod Brwinowem. Czyżby MZPN znał historię naszej gminy? ;)

Kto wyjdzie zwycięsko z tej bitwy? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Mecz już w tę niedzielę o godz. 14:00 na stadionie miejskim w Brwinowie!

Zapewniamy, że murawa będzie rozpalona niezależnie od pogody, a i rozgrzejemy wszystkich kibiców na trybunach! Emocji na pewno nie zabraknie!

Dołącz do naszego wydarzenia na „fejsbuku”: https://www.facebook.com/events/476675355842960/

i do zobaczenia na stadionie!