Zapowiedź - Ogień ma coś do udowodninia

Mamy zaszczyt ponownie ugościć u siebie stołeczną drużynę z Warszawy, a będzie nią zespół - Agrykola Warszawa

Spotkanie odbędzie się już w tę sobotę (21.03) na naszym nowym, pięknym i nowoczesnym obiekcie treningowym o godzinie 17.00 czasu lokalnego.

Camp Nou to nie jest, ale emocje na pewno na naszym stadionie są większe, bo nasi statystycy obliczyli, że u nas pada najwięcej bramek ze wszystkich najlepszych europejskich lig!

Murawę mamy dopieszczoną, bo sztuczną. Jest gładka niczym stół od bilarda, więc jest okazja zobaczyć trochę dobrej, technicznej, hiszpańskiej inkwizy... piłki! Walki o każdy centymetr boiska na pewno nue zabraknie!

W ostatnim meczu z Agrykolą polegliśmy sromotnie aż 3:6

Mamy coś do udowodnienia, a los był dla nas na tyle łaskawy, że dał nam okazje do rychłego rewanżu. Postaramy się nie zmarnować tej szansy!

Zapraszamy!